|
Still deciding? Get samples of $ !
Order Sample
|
| Customization: | Available |
|---|---|
| Type: | LED Sensor Light |
| Theory: | Optical Sensor |
| Shipping Cost: | Contact the supplier about freight and estimated delivery time. |
|---|
| Payment Methods: |
|
|---|---|
| Support payments in USD |
| Secure payments: | Every payment you make on Made-in-China.com is protected by the platform. |
|---|
| Refund policy: | Claim a refund if your order doesn't ship, is missing, or arrives with product issues. |
|---|
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency
UPGRADE LATEST NEW FUNCTION:
1. Dusk to Dawn Sensor,Only Turn On In the Dark and Turn Off in the day.
2. 4 Super Bright LEDs.
3. Dimmable Function Adjust Brightness From Highest to Lowest.
4. Good for Bedroom/Hallway/Bathroom/Kitche
| Description: | Energy Saving Plug-in Light Sensor Stepless Dimmable LED Night Light with Design Patent Certification |
| Model: | MZ-3092 |
| Size: | 70*55*70mm |
| Volte: | 0.5W |
| Light color: | 2700K |
| Life: | 200000H |
| Package: | Color box 78x65x80mm/2pack |
| Material: | ABS + PS |
| Warranty: | 1 Years |




1. We offer a 1-year quality warranty for your peace of mind.
2. With extensive expertise in electronic product engineering, production, and sales, we provide OEM services.
3. Our reliable suppliers deliver high-quality materials at competitive prices.
4. Your emails will be answered within 1 hour during our working hours.
1. What's the delivery time?
Generally 30days - 45days!
2. What's your minimum order quantity (MOQ)?
Our MOQ is 250 pieces!
3. What materials do you use in the products?
We utilize high-quality ABS, PC, and PS materials.
4. What are the sample charges?
We offer free samples, but the express charges are on you.
5. Which port do you use for shipment?
FOB Fuzhou!
6. What are your payment terms?
30% T/T deposit and balance paid upon seeing the copy of B/L.
Fuzhou MAZ-TEK Electronic Co., Ltd., located in Fuzhou, Fujian Province, was established in 2015. Is a professional company engaged in the development, production and sales of night lights, camping lights, LED lights, work lights, fishing lights, bicycles lights etc. The manufacturing plant is 2000 m2.