|
Still deciding? Get samples of $ !
Order Sample
|
| Customization: | Available |
|---|---|
| Type: | LED Sensor Light |
| Theory: | Optical Sensor |
| Shipping Cost: | Contact the supplier about freight and estimated delivery time. |
|---|
| Payment Methods: |
|
|---|---|
| Support payments in USD |
| Secure payments: | Every payment you make on Made-in-China.com is protected by the platform. |
|---|
| Refund policy: | Claim a refund if your order doesn't ship, is missing, or arrives with product issues. |
|---|
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency
| Description: | Motion Sensor Warm White Night Light Plug-in Light |
| Model: | MZ-302M |
| Size: | 95x46x58mm |
| Volte: | 0.5W |
| Light color: | 2700K |
| Life: | 200000H |
| Material: | ABS + PS |
| Warranty: | 2 Years |






1. Delivery Time?
Generally 25 to 45 days!
2. What's your MOQ?
Our MOQ is 1000 pieces!
3. What materials are used in your products?
Our materials include ABS, PC, and PS!
4. How about the sample charges?
We provide free samples, but the express charges will be on your side.
5. Which is the port of shipment?
FOB Fuzhou or Xiamen!
6. What are your terms of payment?
30% TT deposit and balance paid upon seeing the copy of B/L.
Fuzhou MAZ-TEK Electronic Co., Ltd., located in Fuzhou, Fujian Province, was established in 2015. Is a professional company engaged in the development, production and sales of night lights, camping lights, LED lights, work lights, fishing lights, bicycles lights etc. The manufacturing plant is 2000 m2